Друга команда Динамо зберегла місце у Першій лізі

16 червня 2013, 21:35
0
20
Гравці Динамо відстояли місце у Першій лізі

У неділю, 16 червня, київське Динамо-2 провело перехідний матч-відповідь за право залишитися в першій лізі: "біло-блакитні" у Києві на стадіоні ім. В.Лобановського завдали поразки Свердловському Шахтарю і зберегли прописку в першій лізі.

Перша ліга. Перехідні ігри. 2-й матч

Динамо-2 (Київ) - Шахтар (Свердловськ) - 1:0 (1:0)

Голи: Морозенко (44)

Перший матч - 1:1.

Динамо-2: 74.Кічак (К), 2.Балан, 5.Рижук, 9.Суарес, 15.Черноморец, 17.Мединскій (24.Адаменко, 90 +3), 19.Ісраілов, 20.Гемега, 21. Теміле (49.Каверін, 80), 23.Лухтанов, 27.Морозенко

Запасні: 55.Волинец, 11.Ермаченко, 13.Прокіпчук, 14.Хобленко, 22.Боровік

Шахтар: 12.Іванов, 4.Ясковіч, 7.Коновалов, 8.Тарануха, 9.Пономарь, 13.Пащенко, 14.Шеремет, 17.Лукашев, 18.Фатій (11.Целих, 64), 19.Коробкін (К ) (16.Борш, 72), 20.Заяц

Запасні: 1.Асьмаєв, 2.Савкін, 5.Янченко

З перших хвилин матчу стало добре видно, хто з суперників - команда першої ліги, а хто тільки претендує на місце в ній. Динамівці впевнено заволоділи м'ячем і вкрай рідко давали його помацати супернику. Як наслідок, вже до перерви "біло-блакитні" створили кілька гольових моментів і один з них реалізували перед самою перервою. Ісраїлов виконував штрафний з правого флангу біля дев'ятиметрової позначки. Замість подачі у воротарський Ахлідін відкотив м'яч до лінії штрафної, звідки Морозенко точно відправив його у лівий від воротаря кут. 1:0.

Після перерви малюнок гри не змінився. Динамівці продовжували створювати момент за моментом, а гості, яким якраз і треба було забивати, сподівалися лише на контратаки. Господарі і в другому таймі мали кілька моментів для взяття воріт, але рахунок так і не змінився.

Динамо-2 зберегло прописку в своєму дивізіоні. Втім, яка програла сьогодні команда, враховуючи ситуацію в першій лізі, швидше за все, в наступному сезоні теж отримає право грати в ній.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Друга команда Динамо зберегла місце у Першій лізі

За матеріалами: dynamo.kiev.ua