Кубок Конфедерацій-2013: Іспанія легко обіграла Уругвай

17 червня 2013, 08:42
0
41
Іспанці переграли збірну Уругваю

У ніч на понеділок, 17 червня, відбувся матч групового етапу Кубка Конфедерацій, в якому Іспанія обіграла Уругвай.

Хід матчу Іспанія - Уругвай був точно таким, як і припускали експерти. Підсумкові цифри не повинні дивувати - 71% володіння м'ячем у іспанців проти всього 29% в Уругваю, 16-4 перевага чемпіонів світу та Європи за ударами, перемога вийшла впевненою.

Уже на 10-й хвилині Сеск Фабрегас ударом потривожив штангу, а ще через 10 хвилин відкрити рахунок іспанцям допоміг випадок - після удару Педро м'яч рикошетом від Дієго Лугано полетів повз голкіпера.

Минуло небагато часу - і Сеск чудово асистує Роберто Сольдадо. Все, на що вистачило Уругваю - показав себе у всій красі Луїс Суарес, який під кінець матчу точним ударом зі штрафного відіграв один гол. Але в цьому матчі Іспанія була на голову сильніша.