Кубок Конфедерацій-2013: Нігерія громить Таїті

17 червня 2013, 23:11
0
26

"Суперорли" без проблем впоралися з аматорською збірною Таїті.

Підсумковий результат 6:01 не здивував обидві команди, враховуючи що у складі збірної Таїті є лише один професійний гравець – капітан команди Валлар, який у другому таймі залишив поле через травму. Однак остров'яни, які пропустили три м'ячі у таймі першому, тут же забили після заміни свого капітана це був перший офіційний гол збірної Таїті в матчах міжнародного турніру під егідою ФІФА. Однак ілюзій остров'яни не плекали - нігерійська збірна виявилася набагато вищою класом, незважаючи на проблеми з дисципліною. Хет-трик зробив Одуамаді - дубль Елдерсон. В епізоді з другим голом асистував Елдерсона динамівець Браун Ідейє, який вийшов на заміну у другому таймі, проте відзначитися не зміг.

6:01 - Суперорли тимчасово займають першу сходинку в групі з Іспанією та Уругваєм.

Нігерія 6-1 Таїті

Голи: Елдерсон (5, 80), Одуамаді (10, 26, 76), Тео (. 70, аг) - Тео (54).