Молодіжне Євро-2013: Іспанія виграє фінал у Італії

18 червня 2013, 21:25
0
53
Збірна Іспанії виграла молодіжне Євро-2013

Вирішальний матч молодіжного чемпіонату Європи-2013 став повторенням фіналу дорослого Євро-2012. Як і рік тому, сильнішою виявилася збірна Іспанії, яка здолала італійських однолітків з рахунком 4:2 завдяки хет-трику Тьяго Алькантари в першому таймі.

Вже до десятої хвилини на табло горіли цифри 1:1 - на гол Алькантари італійці швидко відповіли точним ударом Чіро Іммобіле. Зробивши ставку на контргру, підопічні Девіса Манджі кілька разів могли повторно засмутити Давіда де Хеа, але суттєва перевага за гольовими моментами була на боці іспанців. Як наслідок, ще в першому таймі Алькантара встиг оформити хет-трик, який дозволив хавбеку перемогти на молодіжному Євро вдруге поспіль.

Після перерви малюнок гри суттєво не змінився - піренейці володіли ігровою і територіальною перевагою, втіливши свої старання в гол Іско. Італійцям вдалося лише скоротити розрив завдяки голу Фабіо Боріні на 80-й хвилині. "Ла рохіта" виграла свій четвертий чемпіонський титул на даному рівні і поступається за цим показником лише італійцям, які завойовували золоті медалі п'ять разів.

Молодіжне Євро-2013. Фінал

Італія - ​​Іспанія - 2:4

Гол: Іммобіле (10), Боріні (80) - Тьяго Алькантара (6, 31, 38-пенальті), Іско (66-пенальті)

Італія U-21: Барді, Кальдірола, Дж. Донаті, Бьянкетті, Реджини, Флоренці (Сапонара, 58), Верратті (Крімі, 76), Ф. Россі, Боріні, Інсінье, Іммобіле (Габбьядіні, 58)

Іспанія U-21: Де Хеа, Бартра, Монтойя, І. Мартінес, А. Морено, Коке (І. Камачо, 86), Ільярраменді, Алькантара, Іско, Мората (Родріго, 80), Тельо (Муніаїн, 71)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Молодіжне Євро-2013: Іспанія виграє фінал у Італії (+ВІДЕО)

За матеріалами: uefa.com