Кубок Конфедерацій-2013: Бразилія перемагає Мексику

19 червня 2013, 23:18
0
45
Неймар - знову ключовий гравець матчу

У середу 19 червня, у другій грі поспіль на домашньому Кубку Конфедерацій збірна Бразилія одержувати суху перемогу. Цього разу в матчі проти збірної Мексики.

Стартові хвилини матчу пройшли повністю під диктовку господарів поля, яких невтомно гнали вперед рідні трибуни, і вже на 9-й хвилині свіжоспечений гравець Барселони Неймар скористався помилкою мексиканського захисника при винесенні м'яча і точним ударом відкрив рахунок у матчі.

Мексиканській збірній, однак, знадобилося всього кілька хвилин, щоб оговтатися від пропущеного м'яча і в свою чергу створити гостроту біля воріт Жуліо Сезара - удар від Родрігеса прийняв на себе Тіаго Сілва, а М’єр не впорався з добиванням.

До середини тайму мексиканцям вдалося таки трохи вирівняти гру, чому також сприяла травма Давіда Луїса - бразильці грали в меншості, поки гравцеві Челсі надавали допомогу ескулапи.

А до кінця тайму "триколірні" заволоділи ігровою ініціативою, не випускаючи господарів з їх половини поля. Однак по-справжньому небезпечних моментів біля воріт Сезара не виникало.

На початку другого тайму команди обмінялися моментами – дальньому удару Халка трохи не вистачило точності, а Давид Луїс у підкаті врятував свою команду від пропущеного м'яча, не дозволивши Хав'єру Ернандесу ("Чічаріто") добити м'яч у порожні ворота.

Події середини другого тайму почасти нагадували аналогічний відрізок тайму першого - мексиканці знову заволоділи ігровою ініціативою, Дос Сантос і Баррера терзали оборону пентакампеонів, а Чічаріто знову не вистачало декількох сантиметрів, щоб запалити своє ім'я на табло стадіону у Форталезі. Проте спрацювало золоте футбольне правило "не забиваєш ти ...", і Жо, який вийшов на заміну, на останній хвилині матчу результативно замкнув розігнану Неймаром атаку.

2:0 – закономірна, але повна боротьби та альтернативних сценаріїв перемога збірної Бразилії.

Бразилія 2:0  Мексика

Голи: Неймар (9), Жо (90 +2).