Бразилія вириває перемогу в Уругваю в півфіналі Кубка Конфедерацій

26 червня 2013, 22:59
0
39
Фред відкриває рахунок у матчі

У середу, 26 червня, збірна Бразилії насилу пробилася у фінал Кубка Конфедерацій, обігравши Уругвай.

Подробиці та онлайн матчу: Бразилія - ​​Уругвай - 2:1. Текстова трансляція матчу

Перші 10 хвилин матчу пройшли в сумбурній боротьбі з акцентом на атакувальні дії Уругваю. Саме гості відкрили рахунок кутовим у звітній зустрічі і почали пробивати по воротах суперника. Тому пенальті, призначений за фол Давида Луїса на Дієго Лугано на 13-ій хвилині, відповідав духу гри. Однак, Дієго Форлан, завдяки своєму авторитету, що вигадав собі право на пробиття стандарту у Луїса Суареса - промазав, завдяки впевненим діям голкіпера бразильців Жуліо Сезара.

Ця обставина засмутила натиск гостей і у бразильців стала проявлятися активність біля чужих воріт. Особливо старалися Халк і Фред. Неймар до пори до часу не відрізнявся небезпекою, поки на 41-ій хвилині не відгукнувся на проникаючу передачу від Пауліньйо. Переграти Муслеру лідеру атак бразильців не вдалося, але його активність створила оптимальні умови для голу Фреда.

АР
Жуліо Сезар відбив пенальті

Другий тайм розпочався з результативної відповіді уругвайців, це Едісон Кавані, сумлінно відробляє сьогодні в захисті, поборовся до кінця з Марсело і скориставшись пожежею в чужій штрафній, хльостко пробив на техніку, минаючи рукавички Жуліо Сезара.

Гравці збірної Бразилії деякий час виглядали розгубленими, і заміни від Сколарі, котрий випустив Бернара і Ернанеса певною мірою сприяли ренесансу гри господарів поля і турніру в заключний відрізок другого тайму, незважаючи на те, що і різкі випади уругвайців мали всі шанси обернутися в голи. Але щастить найсильнішим, і на 87-ій хвилині Неймар виконав відмінну передачу від лівого кута поля на голову Пауліньйо, що набігав на дальню штангу, який відправив м'яч у ворота, повз застиглого в полупозиції Муслери.

АР
Суарес радіє забитому голу Кавані

Кубок Конфедерацій. Півфінал

Бразилія 2-1 Уругвай

Голи: Фред (41), Пауліньйо (87) - Кавані (49)

На 14-ій хвилині Дієго Форлан (Уругвай) не реалізував пенальті (воротар)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Бразилія вириває перемогу у Уругваю в півфіналі Кубка Конфедерацій

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net