Іспанія - Італія: Долю півфіналу Кубка Конфедерацій вирішила серія пенальті

28 червня 2013, 00:09
0
63
Іспанія виявилася сильнішою від Італії

У четвер, 27 липня, у другому півфінальному матчі Кубка Конфедерацій збірні Іспанії та Італії вирішили відкласти з'ясування імені найсильнішого до серії післяматчевих пенальті. У ній сильнішими виявилися іспанці.

• Подробиці та онлайн матчу: Іспанія - Італія - 0:0 (7-6 по пенальті), текстова трансляція
  • Перший небезпечний випад матчу записав на рахунок іспанської збірної нападаючий Барселони Педро, проте потім італійці "повели" досить упевнено матч. Особливо, як для команди, якій букмекери віддавали менше шансів на перемогу. Стараннями захисника Маджо моменти раз за разом з'являлися біля воріт Касільяса, й епізодами лише впевнена гра іспанського голкіпера заважала аппенінцями матеріалізувати свою ігрову перевагу.

Далі іспанці взяли гру у свої ноги, але звично їхнім козирем стало володіння м'ячем. Гостроти біля воріт Буффона піренейці не створювали, зважаючи на грамотно вибудувані захисних порядки Скуадри Адзурри. Під завісу першого тайму команди обмінялися моментами Маджо і Торреса.

Другий тайм вийшов більш нервовим, із великою кількістю боротьби і тенденцією до вирівнювання показника володіння м'ячем. Італійці довгий час контролювали хід зустрічі, не даючи супернику шансів організувати конструктивні атаки.

АР
    Фернандо Торрес не зміг забити

У завершальну чверть основного часу, багато в чому, завдяки старанням свіжих Хесуса Наваса і Мати іспанцям вдалося створити по-справжньому небезпечні моменти у штрафному Буффона. Як не парадоксально але ближче всього до успіху були центральні захисники Фурії Рохі - Рамос і Піке, а після того як наставник іспанців Вісенте дель Боске зняв з гри форварда Торреса, то солодка парочка стовпів оборони "селексьйон" стала останнім оплотом піренейских надій (чому сприяли їхні тривалі підключення до стандартів).

АР
    Буффон обурюється

Так і не забивши в основний час, команди обмінялися влучаннями у штангу Джаккеріні та Хаві у додатковий час. До кінця якого іспанці могли дотискати суперника, але обрали шлях післяматчевих пенальті, у яких виявилися майстернішими за опонентів після завершення 7 пари ударів.

Важка перемога збірної Іспанії, яка складе Бразилії компанію у фіналі Кубка Конфедерацій-2013!