30 червня 2013, 20:53
0
28
Італія виграла матч з Уругваєм

У неділю, 30 червня, у матчі за 3-є місце Кубка Конфедерацій збірна Італії завдяки відмінній грі Буффона в серії післяматчевих пенальті обіграла Уругвай.

Подробиці та онлайн матчу: Італія - ​​Уругвай - 2:2, 3:2 по пенальті. Текстова трансляція

Збірна Італії активно розпочала матч, незважаючи на півфінал проти Іспанії, що вимотує. К'єлліні і Кандрева мали моменти, але не змогли забити. Зате зміг Асторі. Давиде навісив зі штрафного, м'яч ударився об штангу і від спини воротаря полетів за лінію.

Курйозний гол не підкосив Уругвай. Кавані забив гол, але арбітр справедливо скасував його через офсайд. Потім М. Перейра мав шанс, але впорався Буффон. Італія теж не сиділа склавши руки, але до перерви ніхто не зміг забити.

У другому таймі зіграв Кавані. Спочатку Едінсон підкараулив пас від партнера і точно пробиває повз Буффона. Потім Форлан двічі поспіль бив по воротах, але й тут воротар не підвів.

Італія виграла матч за 3-є місце/АР

Потім команди видали п'ятихвилинку красивих голів. Діаманті здорово обвів стінку і вивів Італію вперед. Через пару хвилин Кавані створив шедевр - удар зі штрафного був такої сили, що Буффон зміг тільки торкнутися м'яча.

Гра перейшла в додатковий час, де Італія залишилася в меншості. Уругвай міг вирвати перемогу, але матч довели до серії пенальті. У ній просто на висоті проявився  Джанлуїджі Буффон, який відбив три удари суперників і допоміг своїй команди виграти бронзу

Кавані провів відмінну гру/АР

Кубок Конфедерацій. Матч за 3-є місце

Італія - ​​Уругвай - 2:2 (3:2 по пенальті)

Гол: Давіде Асторі (25), Алессандро Діаманті (77) - Едінсон Кавані (59, 79)

Пенальті: 0:0 Дієго Форлан (воротар), 1:0 Альберто Аквілані, 1:1 Едінсон Кавані, 2:1 Стефан Ель-Шаараві, 2:2 Луїс Суарес, 2:2 Матео де Шільо (воротар), 2:2 Мартін Касерес (воротар), 3:2 Емануеле Джаккеріні, 3:2 Вальтер Гаргано (воротар)

Вилучення: Рікардо Монтоліво (110)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Італія виграє бронзу Кубка Конфедерацій

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net