Грубість Волині зірвала товариський матч проти загребського Динамо

2 липня 2013, 22:59
0
40

Товариський матч загребського Динамо на тренувальному зборі в Словенії проти луцької Волині був дограний до кінця.

За інформацією хорватських ЗМІ, на 71-й хвилині за рахунку 1:1 поєдинок був зупинений через надмірну грубості українських гравців.

Як пишуть Новини спорту, за півгодини до кінця гри серйозну травму отримав один з лідерів Динамо Саммір. Після грубого підкату захисника Волині ззаду в ногу бразильцеві той залишився лежати на газоні, а вся лава запасних "синіх" кинулася на поле. На обличчях лікаря і фізіотерапевта Динамо читалася заклопотаність, а тренер команди Юрчич, лаючись, залишив тренерську лавку. Через сім хвилин після чергового зіткнення, футболісти кинулися один на одного "стінку на стінку" і тоді арбітр вирішив зупинити гру.

Є підозра, що у Самміра розрив зв'язок коліна після атаки українським захисником. Лікарі Динамо кажуть, що все буде зрозуміло після повернення в Загреб і детальнішого обстеження.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Грубість Волині зірвала товариський матч проти загребського Динамо

За матеріалами: Террикон