6 липня 2013, 20:31
0
22
Металіст програв Локомотиву

Харківський Металіст у товариському матчі поступився московському Локомотиву з рахунком 1:4.

У цьому поєдинку на 27-й хвилині рахунок відкрив хавбек Локомотива Дамі Ндоє. А вже в другій половині зустрічі (на 54-й хвилині) Олександр Самедов подвоїв перевагу своєї команди.

Через 15 хвилин форвард Металіста Вілліан після стандарту відквитав один м'яч. Але на більше підопічних Мирона Маркевича не вистачило.

А Локомотив зловив кураж, і під кінець зустрічі забив ще двічі - дубль оформив Роман Павлюченко.

Металіст: Горяїнов, Вільягра (Торрес 16), Березовчук, Пшеничних (Моледо 46), Азеведо, Краснопьоров (Шелаєв 85), Нойок, Бланко, Марлос, Радченко (Папа Гуйє 46), Вілліан

Локомотив: Гілерме, Шишкін, Дюріца, Чорлука, Янбаєв (Денисов 78), Тарасов, Тігорєв, Міранчук, Самедов (Ткачов 60), Майкон (Григор'єв 84), Ндоє (Павлюченко 67)

Голи: Вілліан 69 - Ндоє 27, Самедов 54, Павлюченко 71, 89

Попередження: Папа Гуйє 59, Моледо 77, Торрес 81 - Шишкін 32, Майкон 81.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Не по-товариськи. Московський Локомотив розгромив Металіст

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net