Юнацьке Динамо обіграло Шахтар і стало чемпіоном України

7 липня 2013, 19:06
0
57
Динамо обіграло Шахтар

У вирішальній зустрічі фінального турніру ДЮФЛУ серед шістнадцятирічних футболістів київське Динамо перемогло Шахтар 2:1 і стало у своєму віці чемпіоном України.

Фінальний турнір ДЮФЛУ (U-16). Фінал

07.07.2013. с.Поляна. 1000 глядачів

Динамо - Шахтар - 2:1 (0:0)

Голи: Ковбаса (62, 80) - Піхаленок (57, пен.).

Динамо: 33.Маханьков, 2.Чоботенко (к), 22.Деміденко, 16.Меть, 18.Сотник, 8.Масалов (19.Лапа, 49), 11.Ковбаса, 6.Шепелєв, 20.Тарануха (15. Воробець, 66), 14.Сентябов, 9.Заїкін (21.Щебетун, 80 +2).

Шахтар: 1.Трещейко (12.Романов, 41), 3.Шевченко, 4.Фурсов, 2.Грачов, 5.Козлов, 6.Сеніцький (16.Шаповалов, 77), 7.Костенко, 8.Авагінян, 17. Гладченко (9.Капелян, 41), 10.Піхаленок (к), 15.Коваленко.

Фінальна зустріч зібрала на стадіоні села Поляна вельми значну аудиторію. На матчі найбільш непримиренних суперників в Україні, нехай і на юнацькому рівні, були присутні президент Федерації України Анатолій Коньков, тренер збірної України (U-16) Олег Кузнєцов та інші відомі фахівці.

Динамо обіграло Шахтар / ФК Динамо Київ

Перші хвилини зустрічі пройшли в рівній боротьбі. Лише освоївшись на полі, увійшовши в ігровий ритм "біло-сині" почали методично загрожувати донецьким воротах. На 10-й хвилині Ростислав Тарануха з 12-ти метрів пробив вище воріт, в наступній атаці удар Володимира Шепелєва з 20-ти метрів парирував воротар.

Незадовго до перерви впродовж однієї хвилини команди обмінялися моментами, які ледь не стали результативними. Але вище всяких похвал зіграли воротарі. Спочатку донеччанин Трещейко парирував підступний удар Дмитра Заїкіна з 12-ти метрів, а в атаці у відповідь дива реакції продемонстрував Володимир Маханьков, який виручив команду після виходу на ворота Гладченка.

На 56-й хвилині гравець Шахтаря Пихаленок був збитий у штрафному, арбітр призначив пенальті, яке хвилиною пізніше реалізував сам же потерпілий.

Динамо обіграло Шахтар / ФК Шахтар Донецьк

Перевага донецької команди в рахунку ніяк не відображається співвідношення сил на полі. Пропущений м'яч ще більш мобілізував динамівців, які з новими силами кинулися в атаку. І вже через п'ять хвилин рахунок був рівним. Микита Сентябов навісив зі штрафного з лівого флангу, а Артем Ковбаса вигравши боротьбу у суперника, ударом головою переправив м’яч у ворота.

Наприкінці зустрічі обидві команди виглядали втомленими. По черзі суперники проводили позиційні атаки, але навіть при цьому по п'ять-шість гравців для підстраховки залишалися в захисті. Вирішальною стала остання, 80-та хвилина основного часу матчу. Владислав Сотник навісив у штрафну, Романов невдало зіграв на виході і Ковбасі тільки залишалося переправити м'яч у порожні ворота.

Компенсовані арбітром три хвилини зустрічі пройшли на половині поля динамівців, але крім декількох закинутих м'ячів у штрафну гірникам нічого в атаці домогтися не вдалося.

У підсумку вольова перемога Динамо - 2:1. Гравці і тренери отримали з рук президента ФФУ Анатолія Конькова золоті нагороди, а капітан Сергій Чоботенко підняв над головою головний приз турніру!

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Ковбаса приносить Динамо перемогу над Шахтарем і чемпіонство

За матеріалами: ФК Динамо Київ