Металіст розгромив чемпіона Боснії і Герцеговини

9 липня 2013, 07:39
0
27
Товариський матч. Металіст - Железнічар. 5:1

8 липня харківський Металіст у товариському поєдинку на тренувальному зборі в Австрії розгромив боснійський Железнічар з рахунком 5:1.

Три з п'яти голів харків'яни забили в першій половині зустрічі: відзначилися Соса (6) і двічі Девич (37, 41).

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Як Локомотив принизив Металіст в Австрії

А в другому таймі на 52-й хвилині Железнічар завдяки точному удару Ходжича скоротив різницю в рахунку, але Металіст зумів на це відповісти двома голами Радченка (75) і Вілліана (89).

Зазначимо, що 10 липня харків'яни проведуть з казанським Рубіном останній товариський матч в Австрії, після чого повернуться в Україну.

Товариський матч. Металіст - Железнічар. 5:1/metalist.ua

Арбітр матчу: Томас Фройляхер

Асистенти арбітра: Томас Візер, Мануель Бергер

Металіст (Харків, срібний призер чемпіонату України): Дишленкович, Вільягра, Березовчук (Шелаєв 46), Пшеничних, Азеведо (Нойок 46), Красноперов (Крістальдо 46), Торрес, Соса (Радченко 46), Бланко, Марлос (Вілліан 46), Девич (Барилко 69)

Железнічар (Сараєво, чемпіон Боснії і Герцеговини): Хадріч, Урдінов, Шкажич, Керла, Томич, Хасанович, Сврака, Селимович, Ходжич, Желькович, Бучан

Попередження: Сврака 62, Урдінов 90

Голи: Соса 6, Девич 37, 41, Радченко 75, Вілліан 89 - Ходжич 52

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Металіст розгромив чемпіона Боснії і Герцеговини (ФОТО)

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net