9 липня 2013, 08:38
0
48
Збірна України на Універсіаді поступилася Японії з великим рахунком

У другому матчі групового етапу всесвітньої Універсіади в Казані Україна була розгромлена Японією з рахунком 4:1.

Перший тайм залишився за підопічними Володимира Лозинського, після того як на 29-й хвилині Климентовський відкрив рахунок.

А під кінець першого тайму автор забитого гола був вилучений арбітром - і Україна залишилася в меншості.

У другій половині зустрічі японці змогли скористатися фактором більшості, забивши чотири голи у ворота Левченка.

Україна: Шевченко - Пінчук, Климентовський, Бочкур, Курило, Зозуля, Нурідінова, Ківа (Семенець, 57), Мединський (Башлай, 74), Кравченко, Добрянський (Галенко, 36)

Голи: Климентовський (29) - Акасака (55, 82), Курумая (65), Мацумото (76)

Зазначимо, що після двох турів Україна, набравши одне очко, посідає в групі третє місце, відстаючи від Уругваю на один пункт. Лідирують японці, набравши шість очок.

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net