Універсіада 2013: Футбольна збірна України проривається в плей-офф

10 липня 2013, 18:30
0
19

У середу, 10 липня, студентська збірна України обіграла Туреччину з рахунком 3:1 і вийшла далі з групового раунду, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

Спочатку за збірну України відзначився Ярослав Галенко на 51-й хвилині матчу. Через вісім хвилин другий м’яч у ворота суперників вдалося забити Сергію Краченку.

Турецька збірна змогла відіграти лише один м’яч: на 65-й хвилині Такіл Доган вразив ворота Олексія Шевченка. Суперники збірної України догравали матч у меншості після вилучення захисника Ченка Каплана на 85-й хвилині. На 90-й хвилині фінальну крапку в матчі точним ударом встановив Андрій Ківа - 3:1.

Перемога української команди дозволила нашим студентам набрати чотири очки, фінішувати на другій сходинці у групі слідом за командою Японії і пробитися у плей-офф змагань.

Україна (студентська збірна) - Туреччина (студентська збірна) - 3:1

Голи: Галенко (51), Кравченко (63), Ківа (90) - Доган (65)

Україна: Шевченко - Пінчук, Бочкур, Курило, Зозуля, Нурідінов, Ківа, Кошелюк (Башлай, 89), Мединський, Кравченко, Галенко (Панасенко, 79)