Тренер Говерли: У нас була можливість обіграти Шахтар

15 липня 2013, 07:36
0
18
Грозний залишився задоволений грою своєї команди в Донецьку

В'ячеслав Грозний після поразки від Шахтаря зазначив, що Говерла повинна була забити "гірникам" один-два голи.

"Початок чемпіонату. Безумовно, складний календар. З перших шести турів чотири матчі - в єврокубках. Я не обмовився, бо ми граємо з Шахтарем і Металістом, які виступають в Лізі чемпіонів. І з Динамо і Дніпром, що грають у Лізі Європи. Це перевірка на міцність команди, яка тільки починає створюватися. Ми ще поки на шляху до становлення.

• Даріо Срна: Шахтар зіграв погано. Це зовсім не наша гра
  • Грати з такою класною командою, як Шахтар, - це перевірка певних моментів, характеру. Характером якраз я задоволений. Його у гравців вистачало. І єдиноборств, і боротьби. У перші 20 хвилин, швидше за все, над футболістами був достатній прес великого клубу європейського рівня - Шахтаря. І скільки б ми, тренери, не говорили, це так просто не проходить. Тому хлопці допускали більшу кількість помилок, ніж зазвичай.

Потім, трішки заспокоївшись, почали контролювати м'яч. За перший тайм створили три гольові моменти. Були передумови для взяття воріт. Як мінімум один-два голи ми повинні були забити. Не думаю, що кожному клубу, навіть європейського рівня, вдасться на полі Донбас Арени створити стільки моментів.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Шахтар - Говерла - 2:0. Відео голів матчу

Ми не пропустили в першому таймі, хоча могли. А пропустили тоді, коли не чекали, - на самому початку другого тайму. Шахтарю стало грати значно легше. Водночас ми боролися до самого кінця. За рахунку 1:0 мали забивати. І ми б взяли очки в Донецьку. Чи хотів я обіграти Шахтар? Звичайно, хотів! Тому що немає сенсу бути тренером, якщо ти не хочеш вигравати. Якщо сам в це не віриш, значить, не будуть вірити і футболісти. Сьогодні у нас була можливість обіграти суперника.

Так, Шахтар створив достатню кількість моментів, тому що у нас, безумовно, немає належної зіграності. І клас гравців Шахтаря найвищий. Ніхто в цьому не сумнівається. Тому я з гіркотою можу констатувати те, що ми не взяли очки. А набравши бали в Донецьку, гравцям було б далі легше рухатися психологічно. Розумію, що з боку суперника могла бути недооцінка. Але це проблема не Говерли", - зазначив В'ячеслав Грозний.

Як раніше повідомляв СПОРТ bigmir) net, матч першого туру УПЛ Шахтар - Говерла закінчився з рахунком 2-0.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Тренер Говерли: У нас була можливість обіграти Шахтар

За матеріалами: shakhtar.com