20 липня 2013, 20:38
0
13
Соса проти Арсенала

У суботу, 20 липня, в матчі української Прем'єр-ліги київський Арсенал поступився харківському Металісту.

Подробиці матчу: Арсенал - Металіст 1:2 текстова трансляція

Після безвольної поразки київського Арсеналу в матчі з дніпропетровським Дніпром саме харків'яни виглядали беззаперечними фаворитами даного матчу. Гравці Металіста протягом всього першого тайму контролювали гру, непристойно багато володіли м'ячем і створювали небезпечні моменти біля воріт Боровика. А потім пропустили, як кажуть, "у роздягальню" - відзначився Гоменюк при повному потуранні з боку центральних захисників Металіста.

Однак, для відновлення статус-кво Металісту гравцям Металіста знадобилося буквально п'ять хвилин - по черзі відзначилися Соса та Крістальдо. Міг забивати Девіч, проте кількома хвилинами потому міг забивати і Гоменюк. Пристрасті розпалювалися, арбітр поєдинку виписав кілька заспокійливих гірчичників. Апофеоз поєдинку наступив на 86-й хвилині матчу, коли рефері пред'явив Герасимюку друге попередження, після чого команди спокійно довели матч до фінального свистка.

1:2 - вольова та заслужена перемога Металіста, Арсенал же зазнає другої поразки поспіль.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Металіст у гостях здолав Арсенал

За матеріалами: Спорт bigmir)net