Тренер Говерли: Шкода, що за хвилину програли матч

21 липня 2013, 10:26
0
17
Грозний хотів би набрати очки в матчах з Шахтарем і Динамо

В'ячеслав Грозний після поразки від Динамо поскаржився на відсутність удачі при завершенні атак.

"Я для себе не розумію, чому ми створили стільки моментів за два матчі і не можемо забити. Вісім хороших моментів створили, але штанги, перекладини... Нема футбольної удачі. Психологічно було б легше, якщо б ми взяли очки в матчі з грандами .

Команда за своїми можливостями виглядала дуже пристойно, створила чимало моментів. Перші 15 хвилин ми програємо не за рахунком, а через психологію. Динамо і Шахтар - топ-клуби і це тисне на гравців, в простих ситуаціях допускають елементарні помилки. Потрібен час, щоб вивести їх зі стану остраху великих клубів.

Блохін: Гармаш міг залишити нас вдесятьох, Хачеріді теж буде покараний

Шкода, але ми за хвилину програли матч. Команда була в шоці від пропущеного м'яча, пропустили відразу ж другий. Потрібен час, терпіння, всі гравці для мене нові. На жаль, у нас немає плеймейкера. Немає конкуренції за багатьма позиціями, по захисникам, по нападаючим. Кілька гравців отримали пошкодження, і мені довелося в перерві зробити дві заміни.

Низький рівень реалізації, допускаємо елементарні помилки там, де не повинні допускати. Погано контролюємо м'яч. З Шахтарем ми краще контролювали м'яч, тому що вони самі грають і іншим дають, у Динамо більше пресингу було", - зазначив Грозний.

Нагадаємо, Динамо у суботу в другому турі Прем'єр-ліги на виїзді обіграло ужгородську Говерлу 2:1 завдяки дублю Мбокані.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Тренер Говерли: Шкода, що за хвилину програли матч

За матеріалами:  fcdynamo.kiev.ua