Шахтар у важкій боротьбі перемагає Севастополь

21 липня 2013, 20:04
0
30

У матчі 2-го туру української Прем'єр-ліги, донецький Шахтар здобув важку гостьову перемогу над ФК Севастополем.

Подробиці та онлайн матчу: Севастополь - Шахтар - 1:3, текстова трансляція

Перший тайм пройшов у тягучій боротьбі без великої кількості гольових моментів. Більш імениті гості здавалося тримали на дистанції севастопольців, не поспішаючи зближуватися й переходити в атаку. Севастополь зовсім не боявся суперника, але перший по-справжньому небезпечний момент вдався Кузнєцову лише під завісу першого тайму, коли рахунок вже був 1-0 на користь Шахтаря. Це Фред зіграв на позиції наконечника атак, результативно завершивши простріл від Луїса Адріано!

Другий тайм приніс деяке пожвавлення, багато в чому завдяки забитому Кожановим м'ячу на 59-ій хвилині. Гравець атаки Севастополя вдало підхопив м'яч після огріху у виконанні Тейшейри при винесенні м'яча з власного штрафного. Подальша гра містила інтригу в питанні: "Чи зможе Шахтар, демонструючи посередню гру відновити свою перевагу?". Завдяки коректуванню малюнка гри у виконанні Мірчі Луческу й вдалої контратаки на 78-й хвилині, коли Ракицький, Срна, Тайсона та Луїс Адріано показали свій клас, Шахтар переламав несприятливо складаний хід гри.

Крапку в матчі поставили Тейшейра та Велінгтон Нем на 89-ій хвилині, спільними стараннями доставивши м'яч за лінію воріт Литовки. Складна перемога Шахтаря, що демонструє процес становлення видозміненої команди.

Севастополь - Шахтар (Донецьк) 1:3

Голи: Кожанов (59) - Фред (24), Луїс Адріано (78), Велінгтон Нем (89)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Шахтар у важкій боротьбі перемагає Севастополь

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net