Роналдіньйо і Ко виграли перший Кубок Лібертадорес для Атлетико Мінейро

25 липня 2013, 07:52
0
43
Кубок Лібертадорес вперше підкорився Атлетико Мінейро

Атлетико Мінейро вперше у своїй історії виграв Кубок Лібертадорес, у вирішальному матчі в серії пенальті перегравши парагвайську Олімпію.

Основний час зустрічі, що пройшла у середу в Белу-Орізонті, завершився з рахунком 2:0 на користь господарів.

Екс-нападаючий московського ЦСКА Жо вивів Атлетико Мінейро вперед на 46-й хвилині, а всього за дві хвилини до кінця основного часу матчу Леонардо Сілва відправив у ворота Олімпії другий м'яч. Цей гол допоміг йому стати найкращим бомбардиром турніру, випередивши Дієго Тарделлі і Ігнасіо Скокко.

Перша зустріч цих команд завершилася перемогою клубу з Асунсьйона з тим же рахунком, тому матч перейшов у додатковий час.

У додаткові 30 хвилин командам не вдалося вразити ворота, а в серії післяматчевих пенальті точнішими були футболісти Атлетико Мінейро - 4:3.

Джерело відео: Football7Comps

Для Атлетико Мінейро це був перший фінал Кубка Лібертадорес, інформує РИА Новости. Олімпія дійшла до вирішальної стадії турніру всьоме, тричі при цьому завоювавши трофей.

ТЕГИ: футболКубок ЛибертадоресАтлетико Минейрообзор матчавидео головОлимпия