Чорноморець зазнає поразки і виходить до наступного раунду Ліги Європи

25 липня 2013, 21:29
0
11
Чорноморець змусив уболівальників понервуватися

Одесити програли в гостях, однак перемога на домашньому полі дала змогу Чорноморцю вийти в наступний раунд ЛЄ.

Незважаючи на здобуту в першому матчі перевагу в два м'ячі, одесити почали поєдинок досить активно і впевнено – гравці Чорноморця контролювали гру і створювали небезпечні моменти біля воріт Матюгіна. Один з таких моментів непоганим результативним ударом увінчав Олексій Гай, відкривши рахунок в сьогоднішньому матчі. Гості продовжували володіти ініціативою і контролювати хід поєдинку.

Забитий в кінцівці тайму першого гол надихнув господарів на активні дії в таймі другому - господарі виглядали активнішими, особливо в середині тайму, і абсолютно заслужено провели другий м'яч - відзначився Орбу з подачі  Михайлова. Моменти виникали біля воріт обох команд, проте ближче до забитого м'яча були гравці Дачії, чого тільки коштує момент у Кркотіча в доданий час.

2:1 - Дачія здобуває вольову перемогу і покидає турнір, Чорноморець крокує далі, однак Роману Григорчуку варто серйозно задуматися над якістю гри своїх підопічних.

Дачія (Кишинів, Молдова) - Чорноморець (Одеса, Україна) 2:1

Гол: Орловський (45), Орбу (64) - Гай (26).