Девич двома голами дарує Металісту перемогу над Іллічівцем

26 липня 2013, 20:05
0
14
Металіст обіграв Іллічівець

У п'ятницю, 26 липня, харківський Металіст завдяки двом голам Марко Девича здобув перемогу у матчі 3-го туру чемпіонату України проти Іллічівця.

Подробиці та онлайн матчу: Металiст - Іллічiвець - 2:0. Текстова трансляція

У харківського Металіста перед матчем було два важливих завдання - здобути третю перемогу і заощадити силу перед побаченням із ПАОКом.

Від перших хвилин харків'яни взяли у свої руки ініціативу, але сильно вперед не рвалися. За підтримки вболівальників Металіст створював моменти, але забити зміг лише на початку другого тайму - спочатку воротар парирував удар Девича з дистанції, але через дві хвилини він був уже безсилий - Марко вивів Металіст вперед.

І він же встановив остаточний рахунок - після подачі з кутового м'яч прилетів до Девича, який з лінії воротарського не схибив.

2:0, Металіст на добу стає одноосібним лідером чемпіонату і з гарним настроєм готуватиметься до Ліги чемпіонів.

Металіст (Харків) - Іллічівець (Маріуполь) - 2:0

Гол: Марко Девич (51, 81)

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net