Зоря розбирається з Дніпром

27 липня 2013, 20:27
0
25

У суботу, 27 липня, в матчі української Прем'єр-ліги дніпропетровське Дніпро на своєму полі зазнало поразки в матчі із Зорею.

Подробиці матчу: Дніпро - Зоря 1:3 текстова трансляція

Події початку матчу, безумовно, шокували дніпрян - вже не 3й хвилині матчу Зоря повела в рахунку, однак головними дійовими особами стали не гравці гостей, а Бойко та Чеберячко, які на пару спорудили автогол. Далі послідувала досить рівна гра без небезпечних моментів, хіба що дніпряни трохи більше, аніж суперник, володіли м'ячем. А потім забив Матеус - господарі розіграли штрафний, Ротань викотив м'яч під удар хаву Дніпра, який точним пострілом низом вразив сітку воріт Постранського, який виявився дезорієнтований і не контролював ситуацію. Ось так, забивши два м'ячі, гравці Дніпра пішли на перерву за рівного рахунку і рівної гри.

Другий тайм дніпряни почали активніше, проте вже через десять хвилин пропустили - Каменюка прострілював, однак м'яч потрапив у штангу воріт Бойка, а від неї - у ворота. Грамотно обороняючись і використовуючи всі доступні заміни, луганчани мали намір якщо не утримати даний результат, то хоча б зіграти внічию. Однак, гравці Зорі відзначилися знову - Данило отримав передачу від Хомченовського і переправив м'яч у ворота Бойка. Дніпряни не здавалися до кінця - спочатку Селезньов влучив у штангу, а потім Зозуля не влучив з відмінної позиції. Фінальний свисток зафіксував підсумковий рахунок 1:3.

Дніпро (Дніпропетровськ) - Зоря (Луганськ) 1:3

Голи: Матеус (37) - Бойко (3, аг.), Каменюка (56), Данило (78)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Зоря розбирається з Дніпром

За матеріалами: Спорт bigmir)net