Ротань: В іграх з Зорею постійно відбуваються парадокси

28 липня 2013, 09:55
0
10
Руслан Ротань: Невдача почалася з першої хвилини

Капітан Дніпра Руслан Ротань прокоментував поразку своєї команди в матчі з луганською Зорею

"Якийсь парадокс завжди відбувається в іграх з цією командою. Не перший матч з перших хвилин гра йде не в тому руслі, і сьогодні все було все те ж саме.

Гол у другому таймі - це була моя помилка на сто відсотків. Ну а те, що став грати в обороні ... Треба було всі сили кидати вперед. Вийшло так, як вийшло.

Як був пропущений перший гол? Контратака, простріл, гол у свої ворота. Це те, про що я кажу: невезіння, яке, щоправда, часто трапляється у футболі. А сьогодні невезіння почалося з першої хвилини ", - цитує Ротаня офіційний сайт Дніпра.

Нагадаємо, в суботу, 27 липня, в матчі української Прем'єр-ліги Дніпро несподівано поступився Зорі з рахунком 1:3.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Ротань: В іграх з Зорею постійно відбуваються парадокси