Нападаючий Металурга: Ми створювали моменти, але не могли їх реалізувати

2 серпня 2013, 07:01
0
12
Дегтярьов: У рідних стінах ми зможемо досягти позитивного результату

Нападаючий донецького Металурга Максим Дегтярьов прокоментував сенсаційну поразку своєї команди в матчі проти албанського Кукесі.

"У першому таймі ми грали непогано, але пропустили швидкий гол. Наша команда створювала гольові моменти, але не могла їх реалізувати. І в першому таймі, і в другому. Повівши в рахунку, албанська команда стала грати від оборони, і нам стало важче грати. Везіння нам не вистачило.

Юрій Вильєвич, випускаючи мене на заміну, сказав: "Виходь і забивай гол". Я все робив правильно, але не пощастило, м'яч потрапив у штангу.

Я думаю, що в рідних стінах ми зможемо досягти позитивного результату. Плюс, і поле тут було не найкращої якості. Нам важко було грати в комбінаційний футбол, а суперник грав строго від оборони. Перед своїми вболівальниками ми постараємося пройти в наступний раунд", - цитує футболіста офіційний сайт Металурга.

Нагадаємо, в матчі кваліфікації Ліги Європи донецький Металург програв албанському Кукесу з рахунком 0-2.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Нападаючий Металурга: Ми створювали моменти, але не могли їх реалізувати