Фотогалерея: Як скромний Кукес переміг Металург

2 серпня 2013, 08:07
0
23
Металург програв албанцям з рахунком 0-2

У четвер, 1 серпня, відбувся кваліфікаційний матч Ліги Європи, в якому команда з Донецька не змогла переграти албанський Кукес.

Все для Металурга почалося не так, як треба. Вже на 6-й хвилині друга команда Албанії вийшла вперед. Малакарне головою розпечатав ворота Паньківа.

Через деякий час приголомшені донеччани могли ще раз виймати м'яч з сітки воріт, але суперник банально промахнувся. У першому таймі в актив Металурга можна занести два моменти Лазича, але обидва рази відмінно себе проявив воротар господарів Халілі.

Другий тайм продовжив перший. Знову з усіма небезпеками біля своїх воріт відмінно справлявся Халілі. Він відбив удари і Лазича, і Димитрова. Зовсім погано стало після видалення Миколи Морозюка. А під кінець гри Малот вдало зіграв на добиванні після свого ж удару і встановив остаточний рахунок матчу - 2:0.

Металург, який виглядав явним фаворитом цього протистояння до матчу, повинен буде рвати всі жили вдома. Може, і спеки такої не буде вже.

Ось такі от сумні уроки албанської вийшли.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Фотогалерея: Як скромний Кукес переміг Металург