Безсонов: Пройде час - і все у Динамо налагодиться

5 серпня 2013, 09:26
0
18
Шахтар обіграв Динамо в Донецьку

Екс-захисник київського Динамо Володимир Безсонов поділився враженнями від матчу своєї колишньої команди проти донецького Шахтаря.

"Перші 15 хвилин відчувалася напруга. Команди обмінялися голами, з'явився ажіотаж. А кінцівка тайму пройшла вже спокійно, без моментів. Спочатку одні потримали м'яч, тому інші... і все без загострень. А після перерви з'явилася, як звичайно, нервозність, поштовхи , фоли, жорстка гра. Була гра не у футбол, а на нервах. І суддівство осад залишило, але арбітраж я не коментую. Цим нічого не зміниш.

Впало в око те, що новоприбулі хлопці ще не втягнулися в колектив. Та й Селін не виглядав на позиції центрального захисника. Він встигав зіграти щільно, підстрахувати. Зокрема коли Шахтар забивав другий м'яч. Після цього гірники вже щільно сіли на свою половину поля і стали грати на контратаках.

Можливо, якби Шахтар і Динамо зіграли пізніше, турі в десятому, то ми б побачили зовсім інший футбол. Тому що початок чемпіонату дається киянам якось важко. Між гравцями немає зв'язку, мало ефективних дій, як в обороні, так і в атаці. Але пройде час - і все налагодиться, головне, щоб новачки швидше втягнулися. Так що у Динамо все попереду", - заявив Безсонов.

Нагадаємо, що гра Шахтар - Динамо завершилася перемогою господарів з рахунком 3:1.

Шахтар обіграв Динамо в Донецьку/ФК Шахтар Донецьк

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Безсонов: Пройде час - і все у Динамо налагодиться

За матеріалами: Вести