Екс-гравець Шахтаря: Це тренерська перемога - Блохін із Луческу не зрівняється

5 серпня 2013, 12:43
0
20

Колишній форвард Шахтаря Віктор Грачов прокоментував перемогу гірників над київським Динамо.

"Це тренерська перемога в чистому вигляді. Під час перерви матчу Луческу зрозумів, що Динамо грає пасивно і випустив замість Гречишкіна Едуардо. Через 7 хвилин тренер вже пожинав плоди своєї прозорливості. У Динамо такого досвідченого фахівця немає. Блохін мало працював з клубами. У цьому плані він з Мірчею не зрівняється.

Всього за півроку Шахтар втратив 4 провідних виконавців. Учора у стартовому складі не було жодного новачка. І, проте, гірники знову перемогли. Зате у Динамо вийшло 4 новачки, які не вберегли клуб від чергової поразки.

Тут треба згадати, що Шахтар отримав цього літа 100 мільйонів євро за трансфери. Динамо займається іншою проблемою - куди прилаштувати зайвих гравців. А у них великі зарплати і бонуси. Тут вам і різниця в клубному менеджменті. Хороший тренер допомагає клубу заробляти гроші.

Мені здається, що матчі з Динамо для гірників вже не головні в сезоні. Набагато більш непередбачуваними бачаться ігри з Дніпром і, особливо, з Металістом", - зазначив Грачов.

Нагадаємо, що гра Шахтар - Динамо завершилася перемогою господарів з рахунком 3:1.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Екс-гравець Шахтаря: Це тренерська перемога - Блохін із Луческу не зрівняється

За матеріалами: gazeta.ua