Срна побив рекорд Тимощука у матчах Динамо і Шахтаря

6 серпня 2013, 10:36
0
28
Даріо Срна побив рекорд Тимощука

Відкривши на 2-й хвилині рахунок у матчі Шахтар - Динамо, Даріо Срна став автором найшвидшого гола в зустрічах двох вітчизняних грандів у чемпіонатах України.

Колишнє досягнення, встановлене майже 10 років тому в Києві Анатолієм Тимощуком, капітан "помаранчево-чорних" перевершив на чотири хвилини.

У свою чергу Юнес Беланда, який вразив ворота Шахтаря на 7-й хвилині, повторив динамівський рекорд, який з квітня 1996 року належав Андрію Шевченку.

2' Даріо Срна Шахтар Динамо (д) - 04.08.2013 (3:1)

6' Анатолій Тимощук Шахтар Динамо (г) 05.10.2003 (1:1)

7' Андрій Шевченко Динамо Шахтар (д) 13.04.1996 (3:1)

7' Юнес Беланда Динамо Шахтар (г) 04.08.2013 (1:3)

10' Максим Шацьких Динамо Шахтар (д) 10.05.2006 (2:2)

10' Андрій Ярмоленко Динамо Шахтар (г) 07.04.2013 (1:2)

15' Ілсіньйо Шахтар Динамо (д) 05.05.2010 (1:0)

17' Андрій Федьков Шахтар Динамо (д) 02.10.1995 (2:3)

17' Олександр Мелащенко Динамо Шахтар (д) 07.04.2001 (1:2)

17' Маріс Верпаковський Динамо Шахтар (г) 10.04.2004 (4:2)

Нагадаємо, що гра Шахтар - Динамо завершилася перемогою господарів з рахунком 3:1.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Срна побив рекорд Тимощука в битвах Динамо і Шахтаря

За матеріалами: Спорт-Экспресс в Украине