Сабо: Динамо пропустило два м'ячі, а могло іще більше

0
53
Сабо: Динамо пропустило два м ячі, а могло іще більше
Сабо: У матчі Шахтар - Динамо захисники не мають права робити помилки

Заслужений тренер України, авторитетний футбольний експерт Йожеф Сабо проаналізував матч Шахтар - Динамо.

"Хороший вийшов матч. У першому таймі була рівна гра, а після перерви ми побачили зовсім інший футбол.

Блохін каже, що Гусєв попросив заміну, потім Ярмоленко травмувався... Це не могло не позначитися на грі! Я особисто вважаю, що в другому таймі гравці задньої і середньої лінії киян дуже багато наробили помилок. Пропустили два м'ячі, але ж могли пропустити і більше. На такому рівні гравці захисту не мають права робити такі помилки.

Чи закономірний результат матчу? У Луческу свого часу теж у Донецьку не відразу все клеїлося. Потім справа пішла, йому все-таки вдалося створити міцну команду. Луческу зміг прищепити бразильцям, що не тільки потрібно атакувати, але необхідно і відбирати м'яч. Навчив своїх футболістів ігровій дисципліні на футбольному полі.

Подивіться, як забивав третій гол Алекс Тейшейра. Він відібрав м'яч у своєму штрафному, перед ним були Аруна і Велозу, він віддав пас і пішов відкриватися вперед. Динамівські півзахисники повинні були з ним допрацьовувати, у них фора була метрів 10-15. Тейшейра їх обігнав, тому що ті "потрусили" до свого штрафного. А в останній момент ще й центральні захисники роблять помилку.

До чого я веду: Тейшейра відпрацював спочатку в захисті, а потім допрацював попереду. Це і є сучасний футбол, в який багато топ-команд вже грають. Немає такого, що ми тільки захищаємося, а там, на контратаці, щось спробуємо забити. Раз втратили м'яч, відразу виникає боротьба, відходимо назад, відбираємо і тут же атакуємо. У киян поки такої злагодженості немає. Є у Динамо футболісти і непогані, але команди поки немає", - зазначив Сабо в розмові з Чемпионат.com.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Сабо: Динамо пропустило два м'ячі, а могло іще більше