8 серпня 2013, 22:33
0
44
Безотосний зумів зберегти ворота на замку, незважаючи на пенальті

У матчі-відповіді кваліфікаційного раунду Ліги Європи одеський Чорноморець зумів відстояти необхідну для виходу в наступний етап перевагу, зігравши з бєлградською Црвєною Звєздою в нульову нічию.

Подробиці та онлайн матчу: Црвєна Звезда - Чорноморець - 0:0, текстова трансляція

Урочиста атмосфера на стадіоні «Црвєна Звезда» припускав максимальну самовіддачу з боку господарів, яким необхідно було відігравати гандикап в 2 м'ячі після одеської частини протистояння з Чорноморцем. І з перших хвилин матчу серби взялися за справу. Втім, перший по-справжньому небезпечний момент створили гості: на 14-ій хвилині Антонов обігрався в стінку з Самодіним і, здавалося, безперешкодно пробивав метрів з 13-ти, але не влучив у рамку воріт Байковича! Але вже через 3 хвилини добре знайомий українським любителям футболу колишній гравець київського Динамо Мілош Нінкович прогавив фантастичний момент уразити ворота Безотосного, відгукнувшись на знижку від Дауда.

Ще через кілька хвилин Мартинович небезпечно підключився до розіграшу кутового, якими, до слова, серби зловживали біля воріт Чорноморця (12 таких стандартів протягом матчу помітно зіпсували нерви одеським уболівальникам, методично створюючи напруження у володіннях Безотосного). Апофеоз сербської переваги в першому таймі припав на його кінцівку, коли португальський арбітр Діаш угледів протиправні дії Кутаса на вході у власний штрафний. Однак капітан сербів Мільяш не зумів переграти з точки Безотосного.

Другий тайм виявився менш багатим на гольові моменти. Перевага Црвєна Звєзди виглядала більш однорідною, позбавленою методичних вилазок одеситів, якими вони запам'яталися в таймі першому. Однак, дії сербів в атаці не принесли бажаного результату, що призвело до радикального переформатування атакуючої лінії Црвени Зірки. Як показав матч, подібні тактичні перестановки, крім позиційної навали і перманентних пожеж усередині штрафної Чорноморця не мали більш вагомих наслідків.

У підсумку, Црвена Звезда так і не зуміла забити, а Чорноморець грамотно довів матч до влаштовує одеську команду результату.

Црвєна Звєзда (Бєлград, Сербія) - Чорноморець (Одеса, Україна) - 0:0

На 45-ій хвилині Мільяш (Црвєна Звєзда) не реалізував пенальті (воротар).

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net