Ярмоленко: Особисто я відчув симпатії Швецова до Шахтаря

0
27
Ярмоленко: Як суддя може вирішувати варто чи не варто призначати пенальті?

Нападаючий Динамо Київ Андрій Ярмоленко в інтерв'ю телеканалу 2+2 розповів про те, як, на його думку, діяв футболіст Шахтаря Тайсон, коли порушував правила проти нього.

"Як мені здається, це було спеціально. Я ніяких образ не тримаю на нього, адже це - футбол і всяке буває. Хотілося б поговорити про інше. Чому в цьому моменті не призначає штрафний. Моя думка, там була чиста червона картка. Суддя промовчав , що не свиснув ... Чому так?

Особисто я відчув симпатії Швецова (головний арбітр матчу Шахтар - Динамо) до Шахтаря. Є судді, які грамотно можуть симпатизувати, тільки це з боку не буде видно. А є такі як Вакс, який може видалити тебе в першому таймі просто так, дати червону картку. Тоді всій країні буде зрозуміло, що це нечесно було.

Я дивився перший момент, коли забивали гол нам зі штрафного. Моя думка - там не було штрафного. Призначати такі небезпечні штрафні на перших хвилинах поблизу штрафного майданчика ... У Шахтаря є такий виконавець, як Даріо Срна, який з таких точок завжди б'є небезпечно.

В інтернеті почитав, що Колліна сказав, що не можна давати на такій ранній стадії пенальті у такій грі, в моменті коли у штрафному фолили на Беланда. Як суддя може вирішувати варто чи не варто призначати? Ти повинен просто судити, і якщо є порушення, ти повинен свистіти.

Мені просто набридло, що всі грають за якимись правилами. Чому футболістів Шахтаря не карають дискваліфікацією? Наприклад Луїс Адріано сфолив на гравцеві Чорноморця ... Чому інші команди карають, як і нас торік з Хачеріді?

Я от можу навести вам приклад. У нас перша гра була з Волинню. Я потрапляю м'ячем у руку захиснику - це пенальті повинно було бути. Всі на повторі чудово бачили, що м'яч влучив у руку. Я підійшов в перерві до суді і сказав: "Ти ж все бачив". Він каже, що бачив гру рукою. Чому немає пенальті? Він мені відповів: "Ти повинен ... ти не повинен був так діяти в тому моменті! Ти повинен був просто взяти і забити гол і все, щоб потім не підходити до мене і не питати, чому я не поставив пенальті".

Бачите, судді вже самі розповідають футболістам, що їм потрібно робити в тому чи іншому моменті", - розповів Ярмоленко.

Нагадаємо, що гра Шахтар - Динамо завершилася перемогою господарів з рахунком 3:1.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Ярмоленко: Особисто я відчув симпатії Швецова до Шахтаря

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net