Суперник Динамо в Лізі Європи програв матч Ордабаси

17 серпня 2013, 17:22
0
14
Актобе програв матч чемпіонату Казахстану

ФК Актобе, з яким наступного тижня 22 серпня в першому матчі плей-оф раунду Ліги Європи на виїзді зіграє київське Динамо, свій матч 23-го туру чемпіонату Казахстану програв клубу Ордабаси - 2:1.

Рахунок у грі, що відбулася на полі стадіону в Шимкенті імені Кажимукана відкрив на 68-й хвилині Юнузович. Актобе вирівняв становище сторін за 12 хвилин до фінального свистка, завдяки удару трінідадца Примуса.

Піти від поразки однак гостям не вдалося. Вже через хвилину Беліч забив для Ордабаси переможний м'яч.

• Захисник суперника Динамо потрапив до лікарні з травмою голови після побиття
  • Стартовий склад ФК Актобе був таким: Нарзікулов, Мулдаров, Харабара, Бадло (к), Хайруллін, Примус, Дяденко, Арзуманян, Ковальчук, Гейнріх, Кападзе.

Нагадаємо, 9 серпня відбулося жеребкування плей-офф Ліги Європи, яка визначила в суперники Динамо казахський Актобе. 22 серпня відбудеться гра в Казахстані, 29 серпня - матч-відповідь у Києві.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Суперник Динамо в Лізі Європи програв матч Ордабаси

За матеріалами: ФК Динамо Київ