Тренер Говерли: Якщо скажу, що думаю про суддівство, - мене дискваліфікують

18 серпня 2013, 11:23
0
24
Грозний розчарований суддівством у матчі з Металістом

В'ячеслав Грозний залишився незадоволений суддівством Вакса у матчі проти Металіста.

"Я кілька років не працював в Україні, але не знав, що правила змінилися. Якщо скажу, що думаю, мене дискваліфікують.

Тому скажу, як думаю, а не оцінюючи арбітрів. Я ніколи не думав, що правила для команд єврозони і для решти - різні. На 37-й хвилині була наша атака, і Цуррі пробив - Краснопьоров зіграв рукою - це пенальті і мінімум жовта картка! Це моє особисте бачення.

На 46-й хвилині (було 46:20, адже додали одну хвилину) - Азеведо підкотився під Лисенка. Повинна бути жовта і штрафний, але я зрозумів, що для Металіста і Говерли існують різні правила. Ці рішення, на мій погляд, і вплинули на остаточний підсумок матчу.

Маркевич: Віримо і сподіваємося, що в середу будемо грати в Лізі Чемпіонів

Команда виглядала досить добре, не гірше, а навіть краще від Металіста, не маючи таких фінансових та інфраструктурних моментів. Якби ми пішли в роздягальню за рахунку 1:0, забили той пенальті, який повинен був бути ...

Але вийшло так, як вийшло, і вся Україна це бачила. Не можу гравцям пояснити, чому так сталося. Чому людина грає двома ногами не в м'яч, а гра не зупиняється. Я не збираюся робити якийсь ухил, що тільки ці аспекти ... Але вони вирішили долю матчу. Зовсім інакше починаєш другий тайм, коли бачиш результативні помилки проти своєї команди.

У нас були моменти в першому таймі, повинні ми були забивати, але не змогли. У Дніпропетровську в доданий час ми пропустили, тут ... Ми не боремося за більш високі місця, тому, напевно, комусь ці очки більше потрібні. Я вдячний уболівальникам, які прийшли на гру. Упевнений, якби не ці помилки, то ми б точно не програли", - заявив Грозний.

Нагадаємо, у шостому турі Прем'єр-ліги Говерла поступилася Металісту з рахунком 0:2.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Тренер Говерли: Якщо скажу, що думаю про суддівство, - мене дискваліфікують

За матеріалами: metalist.ua