19 серпня 2013, 20:10
0
35
Волинь і Карпати розійшлися миром

У понеділок, 19 серпня, в останньому матчі 6-го туру української Прем'єр-ліги Волинь і Карпати зіграли в результативну нічию.

Подробиці та онлайн матчу: Волинь - Карпати - 1:1. Текстова трансляція

З перших же хвилин на полі було багато боротьби, що звично для західноукраїнського дербі. М'ячем більше володіли футболісти Волині, які прагнули забити швидкий гол. Досить активним у складі лучан був Бабир. На старті матчу він непогано пробивав по воротах, але Тищенко кинувся під м'яч. А перший небезпечний момент створили Карпати. Це Васін увірвався на швидкості в штрафну площу і пробив у дальній кут, але Неділько відбив м'яч.

У Волині Кінаш дуже часто брав на себе ініціативу і пробивав по воротах, але потрапити в рамку молодий гравець ніяк не міг. На 40-й хвилині гості огризнулися. Зеньов виконував передачу до воріт на Васіна, але Шершун не дозволив йому вразити порожні ворота, заздалегідь вибивши м'яч на кутовий. До перерви командам так і не вдалося розмочити сухий рахунок на табло.

Другий тайм став продовженням першого. Волинь і досі володіла територіальною перевагою, але витягти щось з цього не вдавалося луцькій команді. Обидві команди, як і колись, допускали досить велику кількість помилок при передачах, змушуючи партнерів робити зайву роботу при обробці м'яча. Одна з атак лучан ледь не завершилася голом. Після прострілу від Сімініна на вістрі атаки опинився Бабир, але не зміг він пробити з близької відстані. Незабаром рахунок все ж було відкрито. Після кутового Підківка зіграв невпевнено на виході, і Шиков зміг заштовхати м'яч у сітку воріт Карпат, 1:0.

Після забитого м'яча Волинь продовжила володіти територіальною перевагою, але загострювати ситуацію команда господарів тепер не поспішала. Скоба на 67-й хвилині непогано пробивав зі штрафного, але цього разу молодий воротар Карпат зіграв впевнено. Гості, у свою чергу, намагалися активізуватися в передній лінії, щоб зрівняти рахунок, але моментів було мало. І мало не свій єдиний шанс Карпати реалізували. На 86-й хвилині після подачі зі штрафного Гладкий головою технічно скинув м'яч у дальній кут, 1:1

Волинь (Луцьк) - Карпати (Львів) - 1:1

Гол: Ванче Шиков (55) - Олександр Гладкий (87)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Волинь і Карпати не змогли визначити сильнішого