Динамо відвозить валідольну перемогу з Казахстану

22 серпня 2013, 16:57
0
41
Юнес Беланда забив переможний гол для Динамо

У четвер, 22 серпня, в першому матчі раунду плей-оф Ліги Європи київське Динамо з мінімальним рахунком переграло Актобе.

Подробиці та онлайн матчу: Актобе - Динамо - 2:3. Текстова трансляція матчу Ліги Європи

Перший тайм для киян хотілося забути якомога швидше. І це навіть незважаючи на те, що Андрій Ярмоленко відкрив рахунок у матчі, відгукнувшись на простріл Дуду з флангу. Проте ще до перерви Актобе вдалося рахунок зрівняти - після провалу на лівому фланзі захисту Тремулінас зрізав м'яч у свої ворота.

Другий тайм теж вразив. Спочатку порадувало Динамо, влаштувало 10-хвилинку нормальної гри. Аруна класно віддав пас у штрафний на Ідейє, і Браун розібрався з голкіпером, знову вивівши киян вперед. Через 5 хвилин вже сам Ідейє відзначився пасом, викотивши м'яч на Беланду.

Після цього Динамо знову почало мучитися. Вершиною такого ставлення до гри стали два моменти Хайрулліна - у першому випадку він просто класним ударом вразив ворота Шовковського після подачі з флангу Тремулінаса, скоротивши відставання від киян до мінімального. У другому випадку врятував Шовковський - після удару Хайрулліна зі штрафного.

До фінального свистка суперники обмінялися моментами - Ідейє пробив повз порожні ворота, а Лисенков зарядив у поперечину. Олегу Блохіну є про що подумати.

Ліга Європи. Плей-оф. Перший матч

Актобе (Казахстан) - Динамо (Київ, Україна) - 2:3

Гол: Бенуа Тремулінас (36-автогол), Марат Хайруллін (66) - Андрій Ярмоленко (16), Браун Ідейє (51), Юнес Беланда (57)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Динамо відвозить валідольну перемогу з Казахстану