Дніпро здобуває в Естонії комфортну перемогу

0
16
Селезньов заробив пенальті і відкрив рахунок у матчі

У четвер, 22 серпня, дніпропетровський Дніпро впевнено переграв на виїзді естонський Нимме Калью.

Подробиці та онлайн матчу: Нимме Калью - Дніпро - 1:3. Текстова трансляція матчу Ліги Європи

Дніпро з перших же хвилин вирішив показати супернику, що шансів у нього немає. Коноплянка отримав м'яч метрів за двадцять п'ять і тут же пробив по воротах. Телешу довелося потрудитися, щоб відбити цей постріл. Проте вже на сьомій хвилині господарі поля відповіли. Воскобойников бив головою після навісу з флангу, і Лаштувка лише дивом зумів впоратися з цим ударом.

Тиск Дніпра наростав з кожною хвилиною, і в середині першого тайму підопічні Хуанде Рамоса здобули право на одинадцятиметровий удар. Селезньов його заробив і сам же легко реалізував. Забивши гол, дніпропетровці не заспокоїлися, а продовжили атакувати, розуміючи, що потрібно робити запас перед повторною грою. І на тридцять шостій хвилині Джуліано забив другий гол. Його удар з двадцяти метрів влучив у гравця Нимме, трохи змінив свою траєкторію і влетів точно в сітку.

А вже на старті другого тайму Роман Зозуля зробив рахунок 3:0 на користь Дніпра. Джуліано виступив в якості асистента, зробивши пас на хід нападнику української збірної, а той, у свою чергу, не схибивз кількох метрів. Втім, Нимме одразу відквитав один м'яч. Тоомет покарав гостей за розслабленість, красиво закинувши м'яч за комір Лаштувці.

Можна було припустити, що після цього гра піде зовсім без центру поля, але замість цього футболісти заспокоїлися і навпаки стали грати в неспішний комбінаційний футбол. Як результат, більше голів вболівальники не побачили, а Дніпро спокійно довів матч до перемоги.

Нимме Калью (Естонія) - Дніпро (Україна) - 1:3

Гол: Тоомет (54) - Євген Селезньов (23-пенальті), Джуліано (36), Роман Зозуля (53)

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net