Гол Рибалки поклав початок сенсаційній перемозі Слована над Удінезе

0
32
Рибалка відкрив рахунок у матчі красивим ударом у дев'ятку

Команда динамівців Сергія Рибалки та Владислава Калитвинцева переграла на виїзді п'яту команду італійської Серії А.

Владислава Калитвинцева у заявці на гру не виявилося, а Сергій Рибалка з'явився на полі в стартовому складі. Саме він відкрив рахунок у матчі на 16-й хвилині. Після удару Сергія метрів з 20-ти м'яч від поперечини влетів у сітку воріт.

На 35-й хвилині італійці відігралися зусиллями Сілви. При рівному рахунку команди пішли на перерву. Однак у другому таймі Слован продовжив своє домінування на полі. На 49-й хвилині триходівка Кушнір - Рабушиц - Делардж завершилася голом останнього.

А на 83-й хвилині гості остаточно глибоко шокували вболівальників Удінезе. Кушнір забив третій гол, скориставшись передачею Фляйшмана - 1:3. Зазначимо, що Рибалка перебував на полі до фінального свистка.

Матч-відповідь на полі Слована відбудеться рівно через тиждень, 29 серпня.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Супергол Рибалки поклав початок сенсаційній перемозі Слована над Удінезе

За матеріалами: fcdynamo.kiev.ua