25 серпня 2013, 22:50
0
28
Таврія програла Чорноморцю

У неділю, 25 серпня, в матчі 7-го туру української Прем'єр-ліги Чорноморець на виїзді переграв Таврію.

Подробиці та онлайн матчу: Таврія - Чорноморець - 1:2 Текстова трансляція матчу чемпіонату України

Матч розпочався з гола одеситів. Самодін скористався помилками захисників і з близької відстані розстріляв ворота Кахрімана. Через деякий час вже Рієра міг забивати, але тут воротар Таврії не схибив. Гості, які ще в четвер грали єврокубковий матч, відійшли до своїх тилів. Таврія могла цим скористатися, але тут проявив себе Безотосний, який парирував удар Гуменюка. Наприкінці тайму трапився дуже спірний епізод - м'яч влучив у руку захисника Чорноморця у штрафній, але арбітр, незважаючи на протести гравців і тренерів господарів, нічого не помітив.

На самому початку другого тайму знову Чорноморець забиває - Самодін з прострілу де Матоса подвоює перевагу. Після такого розвитку подій головним завданням гостей стало утримання рахунку. І вони з цим впоралися - майже до кінця матчу. Вже на останніх хвилинах Володимир Коробка забив другий гол Таврії в цьому сезоні. На більше у господарів просто не залишилося часу. Таврія отримала 7-у поразку в семи турах чемпіонату. Чи такий поганий був для цієї команди Олег Лужний?

Таврія (Сімферополь) - Чорноморець (Одеса) - 1:2

Гол: Володимир Коробка (90) - Сергій Самодін (2, 53)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Чорноморець продовжує програшну серію Таврії