Три українські команди виходять в груповий турнір Ліги Європи

29 серпня 2013, 22:50
0
60
Динамо, Дніпро і Чорноморець зіграли матчі Ліги Європи

У четвер, 29 серпня, відбулися матчі-відповіді раунду плей-офф Ліги Європи за участю трьох українських команд.

На щастя, всі наші команди пройшли далі. Хоча Чорноморець змусив своїх уболівальників неабияк похвилюватися, довівши матч до серії пенальті і пробивши по дев'ять 11-метрових ударів.

Першими свою долю визначили футболісти київського Динамо. Забивши швидкий гол, цього разу підопічні Блохіна уважніше поставилися з захисту і краще атакували. У підсумку Динамо вдома розгромило Актобе з рахунком 5:1 і легко вийшли в груповий раунд Ліги Європи.

Другими свій матч починали гравці одеського Чорноморця. Пропустивши гол у першому таймі, підопічні Григорчука не зніяковіли і влаштували із суперником перестрілку, яка однак не призвела до забитих голах. У підсумку все вирішилося в серії пенальті, в якій удача і майстерність виявилася на боці одеської команди.

Третіми починали гру футболісти Дніпра. Підопічні Хуанде Рамоса після перемоги над Шахтарем серйозно поставилися до скромного Нимме Калью, забивши по голу в кожному з таймів і здобувши впевнену перемогу.

Нагадаємо, що жеребкування групового етапу Ліги Європи відбудеться в п'ятницю, 30 серпня. Початок онлайн-трансляції на сайті СПОРТ bigmir)net о 14:00.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Три українські команди виходять в груповий турнір Ліги Європи