Таврія вперше перемагає у чемпіонаті України

30 серпня 2013, 20:40
0
24
Таврія переграла запорізький Металург

У п'ятницю, 30 серпня, в першому матчі 8-го туру української Прем'єр-ліги Таврія переграла запорізький Металург.

Подробиці та онлайн матчу: Таврія - Металург З - 3:1. Текстова трансляція матчу чемпіонату України

Перший гострий момент команди створили на 14-й хвилині, коли Сержинью пробив із забійної позиції, але не влучив у ворота. У відповідь Калініченко віддав пас на іншого Максима у складі своєї команди, але Фещук відправив м'яч у сітку із зовнішнього боку. А от на 22-й хвилині він не схибив, але зробити це було важко, адже у ворота гостей був призначений одинадцятиметровий. Любічича підштовхнули в спину під час розіграшу штрафного, і господарі повели в рахунку.

Пропустивши, гості заграли активніше, перевели гру на чужу половину поля і заслужено відіграли пропущений м'яч. Причому зробили вони, реалізувавши ще один удар з 11-метрової позначки. Матяж забив точно в такому ж стилі, як і Фещук, розвівши м'яч і воротаря по різних кутах.

На перерву команди пішли при рівності на табло, а після паузи господарі знову швидко вийшли вперед. Дубль оформив Фещук, який отримав точну передачу від Калініченка, переграв воротаря і пробив точно в ціль. Зв'язка двох Максимів взагалі працювала як годинник, і на 57-й хвилині вона ледь не спорудила ще один м'яч, але форвард пробив трохи вище від воріт.

Гості мали кілька моментів, щоб відігратися, проте в другому таймі перевага була на боці господарів, і вони заслужено довели справу до перемоги, збільшивши свою перевагу ближче до кінця гри. Спочатку Коробка, котрий вийшов на заміну, влучив у штангу, а потім Фещук зробив хет-трик, використавши передачу тепер вже не Калініченка, а Коробки.

Підсумкова перемога стала першою у восьми матчах для Таврії.

Таврія (Сімферополь) - Металург (Запоріжжя) - 3:1

Гол: Максим Фещук ( 22- пенальті, 47, 80) - Іван Матяж (40- пенальті)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Дочекалися. Таврія вперше перемагає в чемпіонаті України