31 серпня 2013, 17:40
0
14
Артем Громов забив перший гол Ворскли

У суботу , 31 серпня, в матчі 8-го туру української Прем'єр-ліги полтавська Ворскла переграла ужгородську Говерлу.

Подробиці та онлайн матчу: Говерла - Ворскла - 1:2. Текстова трансляція матчу чемпіонату України

Стартові хвилини матчу команди почали зі звичної розвідки. Говерла діяла активніше, але господарям вдалося заробити лише декілька стандартних положень. Через деякий час вже гості захопили територію. Підопічні Василя Сачка активно використовували правий фланг, куди частенько зміщувався Олег Міщенко. У середині тайму Ворскла вийшла вперед. Пробив Міщенко зі штрафного метрів з тридцяти - м'яч потрапив у хрестовину й відскочив до Янузі. Ахмед добити у ворота не зміг, але його поправив Громов, який опинився поруч.

Говерла на декілька хвилин активізувалася, постаралася використовувати пресинг, але пропустила у швидкій атаці. Небезпека прийшла з активного правого флангу Ворскли. Звідти пішла подача на Янузі, який у падінні головою пробив голкіпера, 0:2! Другий пропущений м'яч ще трохи розворушив господарів, але їх суперник дуже вже міцно тримав м'яч. На перерву команди йшли під свист трибун стадіону.

На 55 -й хвилині Говерла зуміла скоротити розрив у рахунку. Утрьох пішли господарі в швидку атаку, Іканде вийшов один на один і пробив повз голкіпера. Після цього гола, здавалося, повинна піти гра на зустрічних курса , але вийшло не зовсім так. Ворскла всіма способами "сушила" гру. До кінця матчу Говерла так і не змогла створити жодного моменту. Матч завершився перемогою полтавської Ворскли.

Говерла ( Ужгород) - Ворскла ( Полтава) - 1:2

Гол: Хармоні Іканде (55) - Артем Громов (22), Ахмед Янузі (26)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Ворскла везе з Ужгорода перемогу

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net