Севастополь з мінімальним рахунком переграв Карпати

31 серпня 2013, 22:35
0
44
Севастополь переграв Карпати

У суботу, 31 серпня, в матчі 8-го туру української Прем'єр-ліги Севастополь на своєму стадіоні був сильнішим за львівські Карпати.

Подробиці й онлайн матчу : Севастополь - Карпати - 1:0. Текстова трансляція матчу чемпіонату України

На правах господарів Севастополь володів м'ячем набагато більше. Карпати вирішили оборонятися числом, не поспішаючи пресингувати. Ударів по воротах практично не було , а спроби таких були невдалим. На 13-й хвилині намагався щось створити в чужому штрафному площі Фарлей, але голкіпер ліквідував загрозу, забравши м'яча в руки.

Куди небезпечніший момент створили господарі ближче до середини першого тайму. Карноза з лівої ноги сильно пробивав, і м'яч влучиву поперечину і відскочив у поле. Надалі Севастополь продовжував грати активніше, але практично без моментів. Ярошенко під кінець тайму пробивав, але знову каркас виручив гостей - штанга!

Севастополь - Карпати - 1:0. Відео голів матчу

У другому таймі Севастополь продовжив грати першим номером, і гол не змусив себе чекати. На 52-й хвилині матчу Дуляй, який з'явився на полі після перерви, зробив передачу на Фарлея, який метрів з двадцяти двох пробив у кут воріт, 1:0! Домігшись настільки бажаної переваги, Севастополь трохи заспокоївся. Команда воліла подовше потримати м'яч у себе, якщо випадала така можливість. Вся небезпека біля воріт господарів виходила після стандартів, але і в цьому компоненті Карпатам особливо не щастило. Матч так і завершився мінімальною перемогою Севастополя .

Севастополь - Карпати ( Львів) - 1:0

Гол : Вієйра Фарлей ( 53 )

За матеріалами : СПОРТ bigmir ) net