Волинь видряпує перемогу у донецького Металурга

1 вересня 2013, 18:13
0
16

У неділю, 1 вересня, в матчі 8-го туру української Прем'єр -ліги луцька Волинь в кінцівці матчу видобула перемогу над донецьким Металургом.

Подробиці та онлайн матчу: Волинь - Металург Д - 1:0. Текстова трансляція матчу чемпіонату України

Команди почали матч в низькому темпі. За першу половину тайму гості створили кілька моментів, причому обидва з них пройшли за участю Чечера. Спочатку захисник пробивав після подачі від Алешандре, але удару не вистачило точності. А потім ще один удар наносив В'ячеслав, але цього разу здорово зіграв голкіпер Волині. В одній з атак гостей Лазич увірвався в чужу штрафну і пробив у кут з близької відстані, і знову Недільку довелося демонструвати свою майстерність. До кінця першого тайму більше моментів практично не було. Господарі стали грати трохи активніше, але до гостроти біля воріт донецької команди справа не доходила.

У другому таймі Металург продовжив створювати і тринькати моменти біля воріт суперника. Спочатку Де Олівейра пробивав по воротах з гострого кута, але Неділько врятував Волинь. Потім голкіпер вже помилився на виході, і той же Де Олівейра ледь не розстріляв порожні ворота, проте в останній момент захисник вибив м'яч. Через кілька хвилин зі штрафного бив Морозюк - м'яч пролетів над хрестовиною.

Волинь у другій половині гри розраховувала на контратаки, в які команда стрімко тікала за першої можливості, але часто господарі помилялися при передачах в простих ситуаціях. На 77-й хвилині лучани таки зуміли довести контратаку до завершення. Бабатунде вийшов один на один з голкіпером, але удар прийшовся прямо у воротаря, а добивання від Шумахера вийшло неточним. І все ж Волинь зуміла вирвати перемогу. Після виносу м'яча на половину поля Металурга, Паньків необачно вийшов з воріт, а Козьбан у боротьбі головою пробив через нього. Матч так і завершився перемогою луцької команди.

Волинь (Луцьк) - Металург (Донецьк) - 1:0

Гол: Дмитро Козьбан (86)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Волинь видряпує перемогу у донецького Металурга

За матеріалами:  СПОРТ bigmir)net