Ахметов: Я дуже засмутився нічиєю з Металістом, всю ніч не спав

0
33
Ахметов переконаний , що Шахтар буде посилюватися

Президент Шахтаря Рінат Ахметов в ефірі програми Великий футбол поділився враженнями після гри його команди з харківським Металістом.

"Незважаючи на те, що ми зіграли внічию, ми втратили дуже важливі бали. Я дуже засмутився, всю ніч не спав, переглядав матч.

Але думаю, що ми побачили той амбітний Шахтар, який грає і показує гарний футбол. Поки протягом 65, може, 70-ти хвилин. Після того, як ми забили м'яч, команда почала грати на утримання рахунку. А до цього мали перевагу: могли у першому таймі забити два-три голи, були моменти і після перерви.

Я думаю , що по ходу Ліги чемпіонів команда буде посилюватися, покращуватися, а також переконаний, що буде тішити своїх уболівальників" , - заявив Ахметов.

Нагадаємо, матч між донецьким Шахтарем і харківським Металістом завершився внічию 1:1.

За матеріалами:  СПОРТ bigmir)net