8 вересня 2013, 20:45
0
39
Воронін відзначився голом у ворота Металіста

У неділю, 8 вересня, харківський Металіст поступився в товариському матчі московському Динамо.

Не можна сказати, що матч був нудним і невидовищним, але його товариський статус відчувався. Таких швидкостей, як у чемпіонаті України, Металіст не показав. У першому таймі команди створили декілька небезпечних моментів, але все це були напівмоменти й ніякої користі командам не принесли.

Відзначимо, що команди грали не шкодуючи ні себе, ні суперника, іноді навіть грубо. Так динамівці почали й другу половину - жовті картки отримали Дуглас і Ломич. Металіст до середини тайму прибрав ініціативу до своїх рук, але забили якраз москвичі. Чичерін з флангу прострілив у штрафний на Вороніна, а той точно пробив у кут - 0:1. Харків'яни намагалися відігратися, але добре діяв у рамці воріт Шунін, забираючи раз за разом м'яч у руки після ударів господарів.

Наприкінці матчу Ломич отримав другу картку й був вилучений з поля. В останньому моменті Бланко навісив у штрафну, де Андрієвський пробив головою точно під поперечину, але Шунін знову був на висоті. Так команди матч і завершили.

Металіст - Динамо (М) 0:1 (0:0)

Голи: Воронін, 75 (0:1)

Металіст: Дишленкович (Горяїнов, 46); Моледо; Вільягра; Березовчук (Марлос, 38); Папа Гуйє; Краснопьоров (Шелаєв, 68); Дієго Соуза; Ксьонз; Гомес А.; Бланко; Хав'єр (Андрієвський, 79)

Динамо (М): Шунін; Дуглас; Шитов (Катрич, 72); Фернандес; Ротенберг (Таша, 60); Ломич (до 91); Флореску (Сарамутін, 84); Касаєв (Чичерін, 60); Дядюн (Відставний, 68); Зобнин; Воронін (Ільїн, 88)

Попередження: Дуглас, 48; Ломич, 53,91

Вилучення: Ломич, 91 (друге попередження)