Головний тренер збірної Англії: Нічия - дуже хороший результат для нас

0
25
Рой Ходжсон: Я задоволений результатом

Наставник англійської збірної Рой Ходжсон залишився задоволеним результатом гри зі збірною України.

"Я задоволений результатом. Що стосується якості гри нашої команди, то в першому таймі ми виглядали дуже непогано, а після перерви відчули більший натиск з боку збірної України. Втім, треба враховувати кадрові проблеми, з якими ми зіткнулися напередодні цього поєдинку. Адже ми залишилися відразу без двох форвардів. Нам сьогодні їх не вистачало. Тому гра в атаці вийшло непоказною.

Вирушаючи до Києва, ми знали, що збірна України зараз в хорошій формі, і очікували дуже складного матчу. Так і вийшло. Всі бачили, якими гострими та небезпечними були атаки господарів, і які зусилля доводилося прикладати нашим захисникам. Нічия - дуже хороший результат для нас у такій грі. Так, у перерві мені здавалося, що ми здобудемо тут перемогу, але другий тайм зруйнував ці плани.

Суперник організував дуже масивний тиск, було дуже багато флангових передач і кутових, і я неодноразово підказував своїм гравцям, щоб вони охолоджували гру. І все ж, незважаючи на нічию, ми зберігаємо перше місце в групі. До того ж попереду у нас ще два матчі, в яких, сподіваюся, ми наберемо шість очок. Сподіваємося на це", - заявив наставник збірної Англії.

Нагадаємо, у вівторок, 10 вересня, у відбірковому матчі ЧС-2014 Україна та Англія розійшлися безгольовим миром 0:0.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Головний тренер збірної Англії: Нічия - дуже хороший результат для нас

За матеріалами: uefa.com