Нагорняк: Блохін не покине Динамо. Навіть у разі поразки в Харкові

Нагорняк: Ніхто не передбачить характер матчу Металіст - Динамо

Колишній гравець збірної України Сергій Нагорняк вважає, що в разі програшу київського Динамо харківському Металісту ситуація для киян стане критичною

"Якщо Динамо поступиться сьогодні, то відрив від лідера досягне 9 очок. І це після 9 турів! Втім про відставку Блохіна я б не говорив. Ігор Суркіс публічно заявив, що відставка тренера на сьогодні не актуальна.

ВІДЕО: Погляд з Харкова на гру Металіст - Динамо

Насторожує те, що після матчів збірних деякі команди довго не можуть спіймати свою гру. В Динамо якраз багато збірок, а у харків'ян їх немає. На відміну від Києва, в Металісті добре поставлена ​​командна гра. Команда зіграла.

Столичні гравці поки сподіваються тільки на лідерські якості окремих виконавців - таких, як Мбокані і Ярмоленко.

Зараз ніхто не передбачить характер майбутнього матчу. У Донецьку Динамо слабо виглядало в другому таймі. У Києві під час матчу з Дніпром навпаки - у першому.

Атакувало весь другий тайм. Сподіваюся, що явної переваги одного суперника над іншим в сьогоднішній грі не буде", - цитує Нагорняка gazeta.ua.

Нагадаємо, матч дев'ятого туру Прем'єр-ліги Металлист – Динамо відбудеться сьогодні, 15 вересня, у Харкові. Початок матчу о 19:30.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Нагорняк: Блохін не покине Динамо. Навіть у разі поразки в Харкові