Тренер Металурга Д: Ми знали, що Говерла гратиме в силовій манері

15 вересня 2013, 19:11
0
26
Ташуєв: Погода внесла свої корективи

Наставник донецького Металурга Сергій Ташуєв прокоментував перемогу своєї команди в матчі проти Говерли

"Ми знали, що суперник буде грати в силовій манері, адже готувалися до цього матчу, але не все вийшло. На початку першого тайму не всі підбори були за нами. Гра не зав'язалася, але надалі ми перебудувалися і почали грати у свій футбол, який хочемо бачити.

Ми контролювали м'яч і проводили швидкі атаки з глибини поля. Дещо вийшло: забили, потім забили після стандарту. Хотілося б, щоб команда більш надійно грала в обороні. Поки баланс між атакою і обороною не зберігається. Принаймні, є пожива для роздумів для нас і футболістів. Є над чим працювати, над чим прогресувати.

Другий тайм складно оцінювати - погода внесла свої корективи. Було багато боротьби, єдиноборств. Той футбол, який більше підходить під силову манеру", - цитує Ташуєва прес-служба Металурга.

Нагадаємо, в неділю, 15 вересня, в матчі української Прем'єр-ліги донецький Металург обіграв ужгородську Говерлу з рахунком 4-2.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Тренер Металурга Д: Ми знали, що Говерла гратиме в силовій манері