Шахтар стартував у Юнацькій Лізі чемпіонів з поразки

0
55
Шахтар U-19 почав Юнацьку Лігу чемпіонів з поразки

Донецькі юнаки програли одноліткам з Реал Сосьєдада з рахунком 2:3.

З поразки стартував донецький Шахтар у Юнацькій Лізі чемпіонів, яка почала розігруватися з цього сезону.

Команда Валерія Кривенцова посилена гравцями, наближеними до основи - воротарем Богданом Сарнавським і захисником Едуардом Соболем, а також гравцями молодіжної команди захисником Тарасом Качарабою, півзахисниками Віктором Коваленком та В'ячеславом Танковським, а також нападаючим Денисом Арендаруком, - програла в Іспанії Реал Сосьєдаду 2:3.

Основні події в матчі відбулися в першому таймі. Вже на дев'ятій хвилині Шахтар відкрив рахунок. Це Коваленко віддав проникаючу передачу на Міраняна, Артур, який є гравцем юнацької збірної України, прийняв м'яч і наступним дотиком пробив точно в дальній кут.

Правда, вже через 7 хвилин Сосьєдад зрівняв рахунок зусиллями Маргеланза, а до перерви Гурідо і Баутіста довели перевагу іспанської команди до двох м'ячів.

У другому таймі суперники обмінялися ударами в штангу, а вже перед фінальним свистком на 88-й хвилині Коваленко ударом зі штрафного майстерно перекинув стінку і скоротив розрив у рахунку, тим самим встановивши остаточний рахунок у матчі.

Юнацька Ліга чемпіонів. Реал Сосьєдад - Шахтар 3:2

Голи: Маргеланз, 16, Гуріді, 33, Баутіста, 39 - Міранян, 9, Коваленко, 88

Склад Шахтаря U-19: Сарнавський, Сагайдак, Качараба, Матвієнко, Соболь, Коваленко, Вачіберадзе, Русин (Арендарук, 46), Зінченко (Танковський, 55), Міранян (к), Борячук

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Шахтар стартував у Юнацькій Лізі чемпіонів з поразки