Шахтар у важкому матчі перемагає Реал Сосьєдад

17 вересня 2013, 22:39
0
63
Дубль Алекса Тейшейри вирішив результат матчу

У вівторок 17 вересня в матчі першого туру групового етапу Ліги Чемпіонів донецький Шахтар у важкому матчі здолав на виїзді сан-себастьянський Реал Сосьєдад.

Подробиці та онлайн матчу: Реал Сосьєдад - Шахтар - 0:2, текстова трансляція матчу Ліги Чемпіонів

Реал Сосьєдад почав дебютний матч у новому розіграші Ліги Чемпіонів з місця в кар'єр. Вже до 5-ї хвилині змусивши кіпера донеччан Андрія П’ятова по-справжньому серйозно вступати у гру. Благо, в ці хвилини, на відміну від захисників власної команди, воротар збірної України діяв максимально зосереджено.

У другій десятихвилинці гірникам вдалося відсунути гру від своїх воріт, от тільки попереду нічого не клеїлося. Луїс Адріано не виконував своє завдання зачепитися за м'яч, а креативні хавбеки Тайсон, Дуглас Коста і Алекс Тейшейра допускали надто багато браку в передачах. Капітан команди Даріо Срна зробив декілька спроб пожвавити гру, але особливих лаврів не здобув на цьому терені. Всі загоряння активності на правій брівці моментально нейтралізувались умілими діями сан-себастьянців, які за першої ж можливості не забували бігти в контратаки.

Небезпеку цього компонента гри іспанського клубу найбільш яскраво продемонструвала 3-хвилинка, коли Вела двічі знаходив вільний простір на останньому рубежі оборони Шахтаря. Реал Сосьєдад продовжував стараннями Прієто, Пардо, Грізманна нагнітати обстановку на половині поля донеччан, що призвело до однобічного покарання гостей з України попередженнями в першій 45-хвилинці. Однак забити гол господарям поля так і не вдалося. У тому числі і після фінального свистка.

Перші 20 хвилин другого тайму не привнесли істотних коректив у малюнок гри: сан-себастьянці продовжували гнути свою лінію, П'ятов поряд з польовими гравцями і ліквідував, і створював небезпеки біля власних воріт. Однак, на 63-й хвилині Шахтар забив гол. З очевидного офсайду, який виглядав дещо гротескним (відразу 3 гравці Шахтаря перебували в очевидному положенні поза грою) , проте через 2 обороти хвилинної стрілки зусиллями Алекса Тейшейри гірники відправили у ворота Браво вже легальний гол.

Гравці Реал Сосьєдада виглядали відверто розгубленими після пропущеного гола, але за підтримки трибун йшли вперед. Ось тільки відзначитися вдалося знову Шахтарю. І знову автором забитого м'яча став Алекс Тейшейра.

Підсумок: перемога Шахтаря на класі, яка все-таки залишає питання до гри донецької команди.

Реал Сосьєдад (Іспанія) - Шахтар (Україна) - 0:2

Голи: Алекс Тейшейра (65, 87).